شرایط و قوانین

شما با مشاهده کلیه صفحات وب سایت و همچنین خرید و هرگونه استفاده از محصولات و خدمات مجازی و فیزیکی ویستا با این شرایط و قوانین موافقت خود را اعلام داشته اید.

کلیه اطاعات و آموزش های وب سایت حاصل سال ها تدریس و تجربه و تلاش آقای دکتر قربانی و تیم ایشان هست، اگر شما بصورت صحیح و اخلاقی از این آموزش ها و محصولات استفاده نکنید، ضمن صدمه جدی ای که به تیم ویستا، اساتید، کارمندان و مدیران ویستا میزنید، بصورت اخلاقی، قانونی و شرعی نیز مسئول هستید. پس اولین تقاضای ما از شما عزیزان این است که قبل از هر چیز اخلاق و انسانیت را در استفاده از خدمات و محصولات ما در نظر بگیرید.

هر شخص باید صرفا یک حساب کاربری در ویستا داشته باشد.

هر شخص باید اطلاعات صحیح و واقعی خود را وارد نماید و از اطلاعات افراد دیگر یا اطاعات ساختگی پرهیز نماید. در غیر اینصورت حساب کاربری وی مسدود خواهد شد.

هر شخص موظف است اطلاعات ورود به سایت را صرفا خودش استفاده نماید و از ارائه اطلاعات به دیگر افراد پرهیز نماید. در غیر اینصورت حساب کاربری وی مسدود خواهد شد.

هر شخص موظف است دوره ها ، خدمات و محصولات خریداری شده را صرفا خودش استفاده نماید. هرگونه پخش و کپی و هر نوع سو استفاده دیگر ممنون بوده و ضمن بسته شدن حساب کاربری ، منجر به پیگیری قضایی خواهد شد.

کلیه مطالب موجود در سایت، چه مواردی که رایگان هستند و چه مواردی که نیاز به پرداخت هزینه دارند متعلق به موسسه آموزشگاه زبان ویستا تحت مدیریت آقای دکتر قربانی بوده و استفاده از آن صرفا بر اساس قوانین و یادگیری شخص خریدار مجاز می باشد و هرگونه استفاده دیگر خلاف قوانین سایت تلقی شده و با متخلف برخورد قانونی لازم انجام خواهد شد.

قوانین سایت ممکن است بر اساس نیاز بروز رسانی شوند و شما مسئول هستید که در صورت نیاز به صفحه قوانین سایت مراجعه و آنرا مجددا مطالعه نمایید.

شما با استفاده از خدمات و محصولات سایت با کلیه شرایط و قوانین سایت موافق خود را اعلام داشته اید.