دوره جامع زبان انگلیسی موسسه ویستا دربرگیرنده تمام سرفصل های آموزشی زبان انگلیسی است. این سرفصل ها شامل آموزش جمله های امری ، فعل های ساده به همراه صرف مصدر “بودن”، انواع اسم در انگلیسی و مطالب مرتبط با اسامی و همچنین استفاده از کلمه های استفهامی در جمله های سئوالی انگلیسی (Who, What,…)، قیدهای تعداد و مقدار و جمله های استمراری، انواع صفت ها و همچنین عبارت های توصیفی به همراه “که” موصولی، قید های حالت و تکرار و زمانهای حال، آینده و گذشته کامل و کامل استمرار، جمله های خاص فاعلیه و مفعولیه (معلوم – مجهول)، جمله های مرکب و آموزش انواع جمله های مرکب شرطی و نقل قول های مستقیم و غیر مستقیم می باشد.

لازم به ذکر است که در طول دوره های آموزشی موسسه ویستا، حروف اضافه و نکات قابل توجه در زبان انگلیسی نیز تدریس می شوند.

در پایان این دوره، دانشجویان به ساختار زبان انگلیسی مسلط شده و به چهار مهارت زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن، صبحت کردن و شنیدن) در سطح بسیار مطلوب رسیده و آماده ورود به بازار کار گسترده زبان انگلیسی در تجارت، تحصیل و تحقیق، ارتباطات بین المللی و تدریس زبان انگلیسی می باشند و همچنین کلیه توانمندیهای لازم برای شرکت در دوره های آموزشی امتحانات بین المللی (IELTS – TOEFL) را کسب می نمایند.

در این دوره آموزشی، دانشجویان می توانند از فیلم های آموزشی و کتاب های منحصر بفرد ویستا بطور مداوم در طی دوره استفاده نموده و تمرین های طبقه بندی شده را انجام داده، و در پایان دوره به ارزیابی سطح پیشرفت خود با پاسخگویی به سئوال های پایان ترم بپردازند.

دانشجویانی که با موفقیت آزمون موسسه ویستا را برای این دوره بگزرانند (نمره حداقل  75  از 100)، گواهینامه سطح عالی موسسه ویستا را دریافت می نمایند. این گواهینامه در خارج از کشور به عنوان 6 واحد درسی زبان انگلیسی (ESL) محسوب می شود.

امکانات آموزشی دوره:

 بیش از 15 ساعت فیلم آموزشی توسط دکتر قربانی مقدم، 17 کتابچه آموزش و 17 کتابچه تمرین برای سرفصل های آموزشی این دوره و کلاس های آنلاین پرسش و پاسخ، مکالمه و روخوانی صحیح و روان انگلیسی برای ارتقاء سطح آموزشی دانشجویان ارائه می شوند.

+2 ثبت‌نام شده
ثبت‌نام نشده
3,000,000 تومان

دوره شامل

  • 21 درس ها